Masáže - Horská farma Severka Valašská Senice

Masáže

Masáž rukou:

Uvolňuje bolavé, namožené ruce a kloubní spojení. Skládá se z  masáže prstů, dlaní, mezikostních prostor, zápěstí, předloktí, loktů, paží a ramen. Masáž je zakončena pasivními pohyby v kloubech.

 

Masáž nohou:

Vynikající odpočinek a regenerace pro vaše unavené nohy. Pravidelnou masáží se stimuluje krevní a mízní systém a předchází vzniku křečových žil. Zahrnuje masáž plosek, prstů, kotníků, Achillových šlach, lýtek, kolen a stehenních svalů.

 

Masáž zad:

Tato masáž ulevuje od bolesti svalů, odbourává nahromaděný stres a přispívá ke správnému držení těla. Také uvolňuje  zádové vzpřimovače a prokrvuje celou oblast zad .

 

Masáž šíje:

je velice důležitá, protože krční oblast je často namáhaná a její ztuhlost může vést k různým fyzickým i psychickým problémům. Za potíže s šíjovým svalstvem může např. prochladnutí, přehnaná zátěž (třeba při práci na PC), prudké pohyby nebo emoční vytížení. To vše vede k podvědomému stahování svalů a tím pádem k jejich nadměrné námaze. Masáž je prováděna v poloze vsedě, kdy se masíruje šíje, ramena, horní a dolní trapéz, mezilopatková krajina.

 

Masáž hýždí

Hýždě jsou zatěžovány především dlouhým sezením, ochabují a potřebují podpořit regeneraci a odbourávání škodlivin a tuků. Tato masáž se provádí buď samostatně nebo společně s masáží nohou či zad.

 

Celková masáž

Je sestavena z výše uvedených druhů masáží. Délka masáže je 120min.

 

Fundované doteky

Tato metoda slouží k nápravě jemných bolestí svalů, kterým většinou nepřikládáme význam. Je to vlastně reflexní odblokování zkrácených, namožených a přetížených svalů. Terapeut obvykle doporučí klientovy několik cviků na protažení na doma, protože tyto problémy se musí řešit dlouhodobě.

 

Speciální masáže:

 

Indická masáž hlavy a obličeje

Jedná se o masáž zklidňující, jejíž jemné techniky napomáhají harmonizaci těla a pocitu hluboké relaxace. Provádí se na těch částech hlavy, které jsou zároveň energetickými centry. Odstraňuje napětí, uvolňuje ztuhlé svaly, odplavuje škodlivé látky z těla, zlepšuje kvalitu vlasů, prokrvení mozku, schopnost koncentrace a jasného myšlení. Také pomáhá při nespavosti, zvýšené psychické zátěži, stresu, únavě očí i při nachlazení. Je velmi vhodná pro osoby s rychlým životním tempem.  Pokud je aplikována pravidelně, dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. K masáži není potřeba olej ani krém. Provádí se přes oblečení, v sedě na židli a nebo na lůžku

 

Thajská masáž nohou

Příjemná relaxační a energeticky harmonizační masáž, prováděná v oblasti chodidel a nohou až ke kolenům. Tato masáž je kombinací uvolňujících technik a akupresury. Uvolňuje napětí kloubů a ztuhlého svalstva lýtek, a protahuje jednotlivé prsty. Používá se při ní i speciálního dřevěného kolíčku, za jehož pomocí se provádí hluboká stimulace bodů, které odpovídají jednotlivým vnitřním orgánům. Masáž napomáhá lepšímu prokrvení, je vhodná při pocitu těžkosti a únavy nohou i při problémech s křečovými žilami

 

Bowenova masáž

Tato tlaková masáž je šetrná technika, která pomáhá udržovat tělo v rovnováze a pomáhá tak nastartovat přirozený proces sebeuzdravování lidského organizmu. Proto je vhodné ji aplikovat např. po úrazech svalů a různých zraněních, ale také k pozitivnímu ovlivnění funkce trávící, oběhové nebo dýchací soustavy. Technika připomíná jemné přebrnkávaní svalů a častěji se vykonává přes oblečení v pohodlné poloze na masérském stole. Masáž také zlepšuje činnost vnitřních orgánů i hormonálního systému.

 

Dornova metoda

Je to velice jemná manuální terapie vhodná při bolestech zad, kloubů, kyčlí i kolen. Šetrně upravuje statiku těla uvedením obratlů a kloubů do spravné polohy a napomáhá regeneraci páteře. Používá se také při skolióze nebo tenisovém lokti. Je velmi vhodná i pro děti.

 

Aplikace ušních a tělových svící TADÉ

Tato metoda je prováděna přikládáním speciálních svíček TADÉ na různé akupresurní body těla. Teplo a bioenergie hořící svíčky změkčuje v těle nahromaděné usazeniny a maz, které jsou pak díky tzv. komínkovému efektu vytaženy přes kůži ven na stěny svíčky. Tímto se uvolní zablokované toky životní energie a obnoví se její přirozené proudění. Použití této metody také příznivě ovlivňuje lymfatický systém, zabraňuje vzniku některých onemocnění a pomáhá při depresi a nervovém vyčerpání.

 

Tradiční ajurvédská bylinná parní sauna Svédan/Baobab

Jde o celotělové napařování aromatizovanou párou, které napomáhá odplavení toxinů a příjemně prohřívá celé tělo. Používá se k celkovému uvolnění a relaxaci.Otvírá uzavřené póry, čistí pokožku a zlepšuje její vzhled, uvolňuje svalstvo a vazy, klouby i bolesti v zádech, navozuje harmonii těla a mysli. Při této proceduře pohodlně ležíte v tzv. svédan boxu (ten náš je z olšového dřeva), na roštu, přes který prochází pára aromatizovaná bylinkami.

 

Detoxikační kůra s přístrojem Ion Cleanse

Tato metoda detoxikace se nazýva iontová (nebo proudová), protože k odstranění toxinů se využívá proudu kladně a záporně nabitých iontů, které k sobě přitahují a zachycují opačně nabité částice (toxiny). K odstranění toxinů ze všech částí těla dochází skrze pokožku chodidel, která máte pohodlně umístěna v nádobě s teplou vodou. Proudění slabého elektrického proudu ve vodě způsobuje vznik iontů, které v těle naváží a tím neutralizují kladně i záporně nabité toxiny a odvedou je skrze membránu pokožky ven.


Část těchto toxinů je tvořena tězkými kovy, nezoxidovanými tuky, nestrávenými bílkovinami, zásobami cholesterolu a dalšími škodlivými látkami, přijatými z nevhodné stravy či ze znečištěného prostředí.
Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme proceduru absolvovat nejlépe 3-6x.

 

 

         masáž rukou     masáž nohou    masáž hlavy     masáž šíje  parní sauna

 

 

 

 V případě zájmu , prosím kontaktujte pracovníky Antariku na tel.čísle 775 855 787, kteří Vám rádi zodpoví jakékoliv vaše dotazy :)

 

 

Kontakt

Zuzana  Mohylová

Valašská  Senice 114

756 14  Valašská Senice

 

Tel.:  +420 737 409 552

 

      Pokud Vám nezvednu telefon, prosím o zaslání  sms,  jsem často u zvířátek a nemohu to vzít...

      Děkuji Vám za pochopeni ,                    

                                                         Z u z k a

 

  

IČ: 73325341

DIČ: 8454075003

 

Nejsem plátce DPH !

 

 

Anketa

Jak jste se o nás dozvěděli?

z vyhledávače Seznam

20.7%

 

z vyhledávače Google

37.2%

 

z jiného vyhledávače

9%

 

z facebooku

9.7%

 

z novin

9.4%

 

od známých

14%

 

Počet hlasů: 2936

 

Naši partneři

 

WWW.WEB-MEDIA.CZ ZÁŽITKOVÁ AGENTURA ESENNCE
ČESKÝ ARCHIV VÍN Valašské jehněčí neduhy vyléčí

valašské království

 

stolárna Mikeska
repronis

 

Ubytování

Ubytování

Ubytování

Ubytování