Horská farma Severka Valašská Senice

Návštěvní kniha

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

E-mail:


(Budete informováni o odpovědích na váš příspěvek)

Předmět:

Zpráva:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

Díky a doporučení

Autor: Jirka (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 26.08.2013, 18:55

Hodně díků za skvělý zážitek - "pasení" - dne 26.8.2013. Navíc personál včetně p.majitele příjemný, vstřícný a ochotný, zvířátka milá a poslušná - prostě nemělo to chybu. Přeju mnoho úspěchů v dalším podnikání - a nenechte se otrávit Kamilem - asi neví, co Vaše činnost všechno obnáší... Já jednozačně doporučuji!!!

Doporučuji

Autor: Vašek (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 21.08.2013, 12:43

Příjemný pobyt (klidná dovča), nádherná příroda, spousta zvířátek, skvělé zážitky. Doporučujeme všem

to je každého osobní názor,..

Autor: Jana (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 24.06.2013, 13:09

No věřím že je to nejlepší věc na světě:-),..ale já mohu potvrdit slova p.Kamila,..bohužel také nemohu doporučit,...prosím lidi budte normální,..prostě každý máme jiný názor,poznání,..a snad p.Kamil měl právo napsat,říct,...svůj názor , tak jako já ,..nechci se nikoho zastávat,...píšete svoje zážitky-to je rozhodně dobře,....ale pochopte i negativa,.....přece si to někdo nevymyslel!!! navíc personal přiznal chybu na této stránce!!!!!!

Děkujeme

Autor: Marek a Peťa (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 18.06.2013, 14:55

Děkujeme za moc příjemný pobyt a rozhodně všem doporučujeme.

Nejlepší dovča

Autor: Ester, Michal a Miky (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 18.06.2013, 14:52

Zuzanko, Tome, Any, Bobe a zbytek personálu, chtěli bychom tímto poděkovat za moc krásně strávenou dovču. Vždy se k Vám rádi vracíme. Nádherné prostředí, čistý vzdoušek, zvířátka, pohodová a rodinná atmosféra, perfektní jídlo, bezva ubytování a super lidičky.

Budeme se opět těšit na další dovču. Děkujeme.
PS: pana Kamila rozhodně nebereme vážně stejně, jako ostatní věrní zákazníci.

OPATŘENÍ,ABY NEDOCHÁZELO K NEDOROZUMĚNÍM MEZI KLIENTY A MAJITELI

Autor: Administrátor

Vloženo: 11.06.2013, 10:39

Aby nedocházelo k dalším nedorozuměním jako s panem Kamilem a jeho přítelkyní bude pevně stanovena doba pro přijímání objednávek viz webové stránky - kontaktní formulář. V tyto stanové časy budu klientům vždy k dispozici. Mimo stanovené časy prosím lidičky o zaslání textové zprávy a v rámci možností se s Vámi co nejkratší době spojím : ) .Děkuji moc za pochopení.
Zuzka MOhylová

Zajímavé

Autor: Jana (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 11.06.2013, 06:23

Díky za názory,......

:-(

Autor: Ivan (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 11.06.2013, 06:02

:-(,......

*

Autor: Kamil (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 10.06.2013, 19:12

jen pro upřesnění... nekomunikovali jsme jen prostřednictvím mailu, na který nebyla žádná reakce, což jsme si s paní majitelkou vysvětlili telefonicky. Byli jsme ujištění, že nám bude buď poštou a nebo do mailu zaslána faktura, na kterou jsme čekali 14 dní a opět bez odezvy. Ani mailem a ani poštou faktura nedorazila. Chápeme, že se může stát nedopatření a mail nemusí dorazit k adresátovi. Ale tolik náhod najednou to už je tedy OPRAVDU smůlu:-( a nebo potom zřejmě tedy nezájem ze strany provozovatelů penzionu. Je nám líto, opravdu podle stránek se nám toto velmi zamlouvalo jako dárek a moc nás to mrzí, že jsme museli vyhledat jiné služby. Je s podivem, že při negativním ohlasu mail funguje. Tak nevíme tedy, kde je zakopaný pes.

Re:omluva

Autor: Administrátor

Vloženo: 11.06.2013, 10:28

Vážený pane Kamile, děkuji za upřesnění mého dotazu na Vaši rezervaci. Máte plné právo být zklamán. Je zbytečné zdůrazňovat , že to nebo ono bylo způsobeno množstvím práce a chybou v poště. Vy zákazník jste nedostal patřičné služby, za které jste byl ochoten zaplatit. V současné době už nemůžeme nic jiného dělat, než se Vám i Vaší přítelkyni omluvit za vzniklé problémy a do budoucna přijmnout opatření, aby se takovéto situace nestávaly. Doufám, že budete věřit, že je naše omluva upřímná. Přejeme Vám i Vaší přítelkyni všechno dobré a co nejméně zklamání v poskytovaných službách. Děkujeme za Váš projevený zájem, i když nedopadl dle Vašeho očekávání.

Pěkný den
Horský penzion Severka
Zuzka Mohylová

pochvala

Autor: Petr Švenda (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 10.06.2013, 13:20

Super!!!

Reakce na pana Kamila

Autor: Veronika (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 09.06.2013, 21:10

Pane Kamile z Vašeho příspěvku je mi tak trošku smutno. Hodnotíte "něco" jen na základě toho, že Vám nedošel e-mail, ale vůbec neberete v úvahu, že se třeba mohla stát chyba úplně někde jinde. Myslím, že reakce "špatný-nedoporučuji" je trošku více přehnaná, vzhledem k tomu, že s tímto penzionem nemáte vůbec žádně zkušenosti. Osobně neznáte lidi, kteří tohle všechno vybudovali a dělají pro zákazníky jen to nejlepší, nechápu tedy, jak můžete vůbec napsat, že "nemají zájem o zákazníky". Myslím, že různé situace se dají vyřešit i trošku jinak, než psaním zatrpklých příspěvků a určitě by se našlo nějaké řešení ;-) Teď už je na každém, aby si udělal svůj vlastní názor na tento penzion uprostřed krás Valašska. Přeji Všem hezký večer

špatný-nedoporučuji

Autor: Kamil (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 09.06.2013, 11:30

vůbec mi neodpověděli na moji rezervaci,volal jsem tedy a bylo mi sděleno že mají moc práce a nemají čas na vyzvednutí pošty-po telefonu mi bylo slíbeno že mi fakturu pošlou a já ji obratem zaplatím,
bohužel už je to měsíc a půl!! opět se nikdo neozval,poukaz nedošel!!!! To je reklama!!!
už bych se jich nikdy nedoprošoval-jen nechápu proč to dělají
,podnikají
í-když nemají zájem o zákazníky,...

Re:rakce na Vaší kritiku

Autor: Administrátor

Vloženo: 10.06.2013, 10:42

Vážený pane Kamile ,

velice mě mrzí , Vaše reakce na náš penzion, proto prosím o bližší informace k Vaší námitce k vůči našemu penzionu. Nejsem si vědoma, že bychom spolu komunikovali telefonicky nebo emailem .Z emailu kterého píšete nemám vůbec žádnou objednávku z Vaší strany a ve svém diáři jméno pan Kamil nemám. Proto prosím o upřesnění Vašeho celého jména a požadavku který jste měl vůči našemu penzionu( pokud jste nám psal jistě máte email ve své poště stále uchován).

S pozdravem a přáním pěkného zbytku dne
Zuzka Mohylová

Supr, supr, supr....

Autor: Alešl (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 19.05.2013, 19:18

Náhodná návštěva, skvělé pohoštění, vynikájící nejen máslo, sýry a smetana, ale i mladá paní Zuzka, nadšená pro vše co dělá a vězte, dělá to naprosto skvěle, mohu jen doporučit!!!

D o p o r u č e n í

Autor: Aleš (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 13.04.2013, 18:23

Beskydy jsou právem označovány za jeden z turistických rájů a je to přesně to, co hledáte. Nevíte kam vyrazit s dětmi na výlet, chcete uniknout z ruchu města do překrásné přírody a strávit nezapomenutelné chvíle s přáteli?
Javorníky na Valašsku jsou pro pěší výlety připraveny desítkami kilometrů dobře značených turistických tras, ze kterých jsou překrásné výhledy do horských údolí.
Můžeme jen doporučit , děkujeme

cena víkendu

Autor: Jana (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 12.04.2013, 15:03

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat kolik by stál víkend u Vás s pasením ovcí,nějakým jídlem,ubytováním?Asi,určitě to nebude přesné. Mnohokrát děkuji a jsem s pozdravem

Poděkování

Autor: Irena Buršová (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 24.02.2013, 11:39

Děkujeme za krásný relaxační pobyt a těšíme se na příští setkání.

Irena a Radim (Ostrava)

pasení ovcí

Autor: Kateřina Chrobáková (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 18.01.2013, 19:58

Přeji dobrý den.Chtěla bych se zeptat, kolik u Vás stojí pasení oveček pro 2 osoby. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravy Kateřina Chrobáková

pohodový víkend

Autor: Mervartovi a Jeřábkovi (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 17.10.2012, 11:28

Děkujeme za skvělý víkend u Mohylů na farmě, který nás odpoutal od každodenních starostí !! Moc jsme si to užili a můžeme jenom doporučit :))
Všechny zdravíme a držíme palce !!
Mervartovi z Hradce Králové a Jeřábkovi z Prahy

Poděkování - doporučení

Autor: Štefi (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 10.10.2012, 08:37

Pokud se chcete na chvíli odpoutat od každodenních starostí a darovat svým dětem nezapomenutelné zážitky, poznat nespoutanou přírodu, zvířata,... relaxaci na čerstvém vzduchu , pak mohu všem doporučit . S pozdravem Štefan s rodinou

Poděkování

Autor: Kuchtíci (neregistrovaný uživatel)

Vloženo: 01.10.2012, 16:32

Zuzíku, děkujeme moc za krásný relax víkend!!! Počasí opět přálo a atmosféra díky Vám všem na penzionu, prostě super! Načerpali jsme spoustu energie a doufáme, že k Vám zase brzo vrátíme. Pozdrav Tomovi, dětem a kuchařce Zuzce. Doporučuji všem, co si rádi odpočinou od ruchu velkoměsta na krásném a klidném místě. Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Kuchtíci z Brna

Strana výpisu

3

Kontakt

Zuzana  Mohylová

Valašská  Senice 114

756 14  Valašská Senice

 

Tel.:  +420 737 409 552

 

      Pokud Vám nezvednu telefon, prosím o zaslání  sms,  jsem často u zvířátek a nemohu to vzít...

      Děkuji Vám za pochopeni ,                    

                                                         Z u z k a

 

  

IČ: 73325341

DIČ: 8454075003

 

Nejsem plátce DPH !

 

 

Anketa

jaké roční období máte nejraději ?

jaro

43.5%

 

léto

17.5%

 

podzim

17.5%

 

zima

21.5%

 

Počet hlasů: 177

 

Naši partneři

 

WWW.WEB-MEDIA.CZ ZÁŽITKOVÁ AGENTURA ESENNCE
ČESKÝ ARCHIV VÍN Valašské jehněčí neduhy vyléčí

valašské království

 

stolárna Mikeska
repronis

 

Ubytování

Ubytování

Ubytování